Film İndirYerli Film İndir

Aslı Gibidir 1080p İndir Sansürsüz Full HD

Aslı Gibidir 1080p İndir

Aslı Gibidir 1080p İndir filmi sonunda indirilmeye açıldı. 24 Ocak 2019 tarihinde vizyona giren Aslı Gibidir filmi komedi türünde oldukça başarılı bir film olduğunu söyleyebilirim. Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği bu film oyuncu olmanın hayalleri altında yaşayan genç bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Filmi sitemiz üzerinden 1080p kalitesinde, sansürsüz ve full hd olarak indirebilirsiniz.

Genç bir kız olan Aslı, uzun zamandır oyuncu olmanın hayallerini kurmaktadır. Ailesine oldukça bağlı olan bu genç kız ailesinin sözlerini dikkate alarak ilk üniversitesini onların tercihine göre ayarlar. Ancak oyunculuk hayalinden asla vazgeçemez. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı, yeniden sınavlara girip ikinci üniversite olarak, özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü yüksek puanla kazanır. Yalnız Aslı’nın bu başarısı ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi Aslı’nın oyuncu olmasını hiç bir şekilde istemez ve kabul etmez. Aslı, bu hayalini gerçekleştirmek için ne yapacağını düşünürken, kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. Dublörler Kulübü’ne giren Aslı, burada okul için para kazanır ve bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur.

Aslı Gibidir Filmi Afiş 1 Aslı Gibidir Filmi Afiş 2 Aslı Gibidir Filmi Afiş 3

Filmi hemen aşağıda bulunan indirme linkleri sayesinde hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Şuan görüntü kalitesi 1080p olup, ilerleyen zamanlarda Aslı Gibidir 720p ve mobil için indirme bağlantıları da eklenecektir. Film hakkında olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Dosya Adı: asli-gibidir-indir.rar
Türü: Komedi
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,41 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu