Film İndirYerli Film İndir

Bana Bir Soygun Yaz 2 İndir Sansürsüz 1080p Full HD

Bana Bir Soygun Yaz 2 İndir

Bana Bir Soygun Yaz 2 İndir filmi indirilmeye sunuldu. Şafak Sezer’in başrol oyunculuğunu üstlendiği Bana Bir Soygun Yaz 1080p filmi oldukça başarılı komedi türünde yerli filmdir. 13 Aralık 2018 tarihinde vizyona giren bu filmi sitemizden sansürsüz, 1080p veya 720p kalitesinde indirebilirsiniz.

Başlarına gelen bir sürü onlarca talihsiz olayların ardından Çeto ve Sülo Kıbrıs’a gitmek için hareket ederler. İkilinin Kıbrıs’ta bulunan arkadaşı Nasip, Çeto ve Sülo’ya otelde iş bulur. İkili kendi aralarında bir karar alır ve sade bir yaşam sürerler. Vermiş oldukları bu karar Nasip’in, otel sahibi olan Nadide hanımın kızı Asya ile evlenme kararı ile alt üst olur. Evlenmek için yüklü bir paraya ihtiyacı olan Nasip, Kasap Tercan’ın kapısını çalar ve yardım ister. Kasap Tercan, Nasip’in kolay yoldan para kazanması için yasa dışı bir işe bulaştırır. Kısa süre içerisinde her şeyi eline yüzüne bulaştıran Nasip başına büyük belalar açar. İşin içinden çıkamayan Nasip, çareyi bu sefer Çeto ve Sülo’dan yardım istemekte bulur. Nasip’i bulaştığı beladan kurtarmak için ikili kendilerini hiç beklemediği bu maceranın içerisinde bulur. Üçlü bu sefer çalıştıkları otelin kumarhanesini soymak ister ama bu iş sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Bana Bir Soygun Yaz 2 Afiş 1 Bana Bir Soygun Yaz 2 Afiş 2 Bana Bir Soygun Yaz 2 Afiş 3

Bana Bir Soygun Yaz 2 Sansürsüz filminin yönetmen koltuğunda Murat Toktamışoğlu bulunmaktadır. Oyuncuları ise Şafak Sezer, Çetin Altay, Umut Oğuz, Hasan Elmas ve Semih Saray isimleri yer almaktadır.

Dosya Adı: bana-bir-soygun-yaz-2-indir.rar
Türü: Komedi
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,77 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu