Film İndirYerli Film İndir

Çakallarla Dans 5 İndir Sansürsüz 1080p

Çakallarla Dans 5 İndir

Çakallarla Dans 5 İndir filmi sonunda indirilmeye sunuldu. 7 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Çakallarla Dans 5 filminin yönetmen koltuğunda Murat Şeker oturmaktadır. Bol bol komedi içeren bu başarılı filmi sayfamızdan 1080p veya 720p kalitesinde sansürsüz olarak indirebilirsin.

Tüm belaları çekme özelliği bulunan çakallar grubu hakim karşısına çıkar ve birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olurlar. Verilen bu karar çakallar grubu için hiçte kolay olmaz. Kayınço Gökhan’ın eskiden yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir ve dünyası başına yıkılır. Bunlar yetmezmiş gibi üstelik kızı Leyla, zengin ve şımarık bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Kayınço Gökhan daha kızının olduğuna alışamadan erkek arkadaşı olan Sinan’ı öğrenince deliye döner. Gökhan kızını Sinan’dan ayırmak ister ama bunu tek başına yapamayacağını anlayınca çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen çakallar grubu kızı Leyla’yı kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

Çakallarla Dans 5 Afiş 1 Çakallarla Dans 5 Afiş 2 Çakallarla Dans 5 Afiş 3

Filmin yönetmenliğini Murat Şeker üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Hande Katipoğlu ve Diğdem Balçın gibi isimler bulunmaktadır.

Dosya Adı: cakallarla-dans-5-indir.rar
Türü: Komedi
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,1 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu