Film İndirYerli Film İndir

Deliler Fatih’in Fermanı İndir 1080p Yerli Film

Deliler Fatih'in Fermanı İndir

Deliler Fatih’in Fermanı İndir filmi sonunda yayınlandı. 22 Kasım 2018 tarihinde vizyona giren Deliler Fatih’in Fermanı 1080p filmi gişe rekorları kırarak izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Merak konusu olan Deliler filmini sitemizden 1080p kalitesinde olarak indirebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet tarafından gönderilen Osmanlı elçisi Romanya Prensi Vlad tarafından infazı gerçekleşmiştir. Yaşanan bu olay sonrası Fatih Sultan Mehmet, Vlad’ı öldürmesi için Baba Sultan’a haber gönderir. Baba Sultan almış olduğu bu görevi yerine getirmek için Gökkurt, Çebi, Suskun, Adsız, Mübariz, Kongar ve Aşgar’dan oluşan Deliler Birliği’ni Kuman’la birlikte Edirne’den Targoviçte’ye gönderir. Deliler Birliği, Alaca köyü yakınlarından geçerken Vlad’ın çetesinin köye saldırdığını bilgisini alır. Deliler’in amacı önce köyü kurtarıp ardından Vlad’ı yok etmektir.

Deliler Filmi Afiş 1 Deliler Filmi Afiş 2 Deliler Filmi Afiş 3

Bu başarılı filmin yönetmen koltuğunda Osman Kaya oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise, Erkan Petekkaya, Cem Uçan, İsmail Filiz, Nur Fettahoğlu ve Yetkin Dikinciler gibi isimler bulunmaktadır.

Dosya Adı: deliler-fatihin-fermani-indir.rar
Türü: Tarihi, Aksiyon
Dil: Yerli Film
Boyutu: 2,6 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu