Film İndirYerli Film İndir

Ev Kira Semt Bizim İndir 2018 Yerli Film 1080p

Ev Kira Semt Bizim İndir

Ev Kira Semt Bizim İndir filmi sonunda indirilmeye açıldı. Komedi türünde olan bu başarılı filmin yönetmen koltuğunda Mustafa Kenan Aybastı oturmaktadır. Usta oyuncuların yer aldığı Ev Kira Semt Bizim 2018 filmini sitemizden 1080p çözünürlüğünde sansürsüz ve full hd kalitesinde indirebilirsiniz.

Aynı semtte doğup büyüyen bir grup arkadaş rahat ve mutlu yaşadıkları mahallede artık zorlanır hale gelmiştir. Artık bulundukları semt zenginlerin gözdesi haline gelmiştir. Durum böyle olunca ev fiyatları ve kiralarda yüksek oranda artma meydana gelmiştir. Mahallede yaşayan kiracılar yavaş yavaş evlerini boşaltıp başka semtlere taşınmaya başlarlar. Mahallede herkes tarafından tanılan ve sevilen Latif’in ev sahibi tarafından çıkartılması bardağı taşıran son damla olur. Semtlerini eski hale getirmek ve gelen zengin insanları mahalleden göndermek için kendilerini çeşitli maceraların içerisine sokan mahalle sakinleri hiç bilmedikleri bir maceraya doğru giderler.

Ev Kira Semt Bizim Afiş 1 Ev Kira Semt Bizim Afiş 2 Ev Kira Semt Bizim Afiş 3

Ev Kira Semt Bizim 1080p İndir filminin oyuncu kadrosunda Ahmet Bilgin, Arda Kavaklıoğlu, Aydan Burhan, Cansu Fırıncı ve Dilara Tor gibi isimler yer almaktadır. Film oldukça eğlenceli ve bir o kadarda komedi filmidir. İzlemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Dosya Adı: ev-kira-semt-bizim-indir.rar
Türü: Komedi
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,18 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu