Film İndirYabancı Film İndir

Hellboy 3 İndir 1080p Türkçe Dublaj 2019

Hellboy 3 İndir

Hellboy 3 İndir merak konusu olan film indirilmeye sunuldu. Fantastik ve aksiyon türünde olan Hellboy 3 Türkçe Dublaj filminde insanlar ve fantastik yaratıkların bulunduğu dünya içerisinde sıkışıp kalan Hellboy’un hikayesini konu etmektedir. Neil Marshall’ın yönetmenliğini üstlendiği bu filmi 1080p görüntü kalitesinde ve Türkçe dublaj olarak indirip izleyebilirsiniz.

Hellboy 3 1080p filmi insanların dünyası ve yaratıklarla dolu bir dünya arasında kalan Hellboy’un hangi dünyaya ait olduğunu bulmak için çabalarken, bir yandan da Kral Arthur geçmiş dönemde yaşayıp Merlin’in güçlerini çalan kötü büyücü Nimue’nin intikam almak için dünyanın sonunun gelmesine neden olacak savaşı durdurma çabasını temel alıyor. Hellboy ise tekrar dirilip dünyanın sonunu getirmeye çalışan bu kraliçeyi cehenneme götürmeye amaçlamaktadır.

Hellboy 3 Afiş 1 Hellboy 3 Afiş 2 Hellboy 3 Afiş 3

Hellboy 3 filminin yönetmen koltuğunda Neil Marshall bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Vanessa Eichholz ve Kristina Klebe gibi isimler bulunmaktadır.

Dosya Adı: hellboy-3-indir.rar
Türü: Fantastik ve Aksiyon
Dil: Türkçe Dublaj
Boyutu: 4,01 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu