Film İndirYerli Film İndir

Hep Yek 3 İndir Sansürsüz 1080p Full HD

Hep Yek 3 İndir

Hep Yek 3 İndir filmi sonunda indirilmeye sunuldu. 2019 yılına damgasını vuran Hep Yek 3 1080p filmi usta oyuncu kadrosuyla oldukça başarılı komedi türünde yerli filmdir. Film, beladan uzak durmayı başaramayan Altan ve Gürkan’ın hikayesini anlatmaktadır. Hep Yek 3 filmini sitemizden sansürsüz ve 1080p full hd kalitesinde indirebilirsiniz.

Tüm belaları üzerine çekme yeteneği olan Altan ve Gürkan Türkiye’nin ünlü mafya babasının oğlu olan Cevat Bakır’ın cezaevine düşmesine neden olur. Cevat’ı hapishaneden çıkarmanın yollarını arayan bu ikili çareyi Nizam Baba’dan yardım ister. Nizam Baba ile anlaşma sağlayıp her şey yoluna koyduğunu sanan Altan ve Gürkan yinede beladan uzak duramaz. İkilinin yapmış olduğu bu hata mafyanın ölüm listesinin ilk sırasına girmelerine neden olur. Peşlerine düşen adamlardan kaçmaya çalışan bu ikili soluğu İstanbul’un en büyük tarihi kaçakcısı olan Bilal Özkök’ün yılbaşı partisinde alır. İstanbul’un ünlü isimlerinin bulunduğu bu partiyi de birbirine katan Altan ve Gürkan kendilerini hiç bilmediği maceranın içerisinde bulur.

Hep Yek 3 Afiş 1 Hep Yek 3 Afiş 2 Hep Yek 3 Afiş 3

Filmin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise, Ali Sürmeli, Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Ömer Başdoğan ve Serdal Genç gibi isimler yer almaktadır.

Dosya Adı: hep-yek-3-indir.rar
Türü: Komedi
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,77 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu