Film İndirYabancı Film İndir

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw İndir

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw İndir serisinin en çok merak edilen filmi sonunda indirilmeye sunuldu. Hızlı ve Öfkeli halkasının spin-off filmi olan Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw filminde insanları tehlikeye sokan bir güce karşı mücadele eden Hobbs ve Shaw’un hikayesini konu ediyor. 2019 yılında vizyona giren bu başarılı filmi sitemizden Türkçe dublaj olarak ve 1080p hd görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin ajanı olan Luke Hobbs ile eski bir İngiliz askeri ajanı olan Deckard Shaw uzun süreden beri birbirlerini kıskansa da bu kez birlikte hareket etmeleri gerekiyor. İnsanlık, büyük bir biyolojik tehdit ile karşı karşıya kalmıştır. Siber genetik yöntemiyle güçlendirilmiş anarşist Brixton, insanlığın değişmesinde büyük rol oynayacak olan biyolojik virüsü ele geçirir. Dünyayı yok etmeye çalışan Brixton’ı yenmek için Hobbs ve Shaw’un güçlerini birleştirip aynı adımlarla mücadele etmekten başka seçeneği yoktur.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw Türkçe Dublaj filminin yönetmen koltuğunda diğer serilerde tanıdığımız isim olan David Leitch bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, John MacDonald ve Akie Kotabe bulunmaktadır.

Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu