Film İndirYabancı Film İndir

La Casa de Papel 3. Sezon İndir 2019 Türkçe Dublaj 1080p

La Casa de Papel 3. Sezon İndir

La Casa de Papel 3. Sezon İndir filmi yayınlandı. İspanya televizyon kanallarında yayınlanan ve oldukça popüler olan La Casa de Papel 3. bölümünü sitemizden Türkçe dublaj şeklinde 1080p kalitesinde indirerek evinizde sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

Profesör olarak bilinen suç makinesi tarihin en büyük soygununu yapmak için çeşitli planlar içerisine girer. Profesörün tek amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bu iş için işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan ekip kurar. Hazırladığı ekibi 5 aylık sıkı bir eğitim verir ve bu eğitim esnasında her ihtimali göz önünde bulundurarak kusursuz bir hale getirir. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra Profesör ve ekibi kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler. Yalnız burada hiç hesaba katmadıkları olaylarla karşılaşırlar.

La Casa de Papel 3. Sezon Afiş 1 La Casa de Papel 3. Sezon Afiş 2 La Casa de Papel 3. Sezon Afiş 3

Aksiyon ve Suç türünde olan La Casa de Papel 3. Bölüm filminin yönetmen koltuğunda Álex Pina oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Luka Peros, Regino Hernandez, David Pelegrin ve Raquel Marraco gibi isimler yer almaktadır.

Dosya Adı: la-casa-de-papel-3-indir.rar
Türü: Aksiyon ve Suç
Dil: Türkçe Dublaj
Boyutu: 3,33 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu