Film İndirYerli Film İndir

Öldür Beni Sevgilim İndir 1080p Sansürsüz

Öldür Beni Sevgilim İndir

Öldür Beni Sevgilim İndir filmi yayınlandı. Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği ve Murat Boz gibi ünlü isimlerin yer aldığı Öldür Beni Sevgilim Filmi komedi ve romantik türünde oldukça başarılı bir filmdir. Filmi sitemizden sansürsüz ve 1080p full hd kalitesinde indirebilirsiniz.

Filmde birbirlerini öldürmeye karar vermiş bir çiftin hikayesi anlatılmaktadır. Okan ve Demet, aynı yastığa 5 yıl boyunca baş koymuş ancak ilişkileri pekte iyi sayılmayan bir çifttir. Okan ve Demet’in aşkı masal gibi başlayıp, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Evlilik sonrası her şeyin sıradanlaşması sonucu çiftin heyecan ve duygusu da ölmeye başlamıştır. 5 yılın sonunda Okan ve Demet birbirlerinden bunalmış ve farklı bir hayat isteseler de bunu bir türlü dile getiremezler. Çift, evlilik yıl dönümünde büyük bir yanlış anlaşılma sonucu bir birlerini öldürmeye karar verirler ve yollarını ayırırlar. Okan ve Demet çifti bir birlerini öldürmek için kendilerini komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulurlar.

Öldür Beni Sevgilim 2019 filminin yönetmeni Şenol Sönmez olup, oyuncu kadrosunda ise Murat Boz, Seda Bakan, Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım ve Seda Güven gibi isimler yer almaktadır.

Linkler Telif Hakkı Nedeniyle Silinmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu