Full Program İndirGrafik ve Resim Programları

Photoshop CC 2019 Full İndir (Türkçe ve Tam Sürüm)

Photoshop CC 2019 Full İndir

Photoshop CC 2019 Full İndir, Adobe firmasının göz nuru yazılımlarından olan Photoshop CC 2019 sürümü indirilmeye sunuldu. Aklınızda ne varsa dünyanın en iyi görüntüleme, düzenleme ve grafik tasarım programı Photoshop ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Fotoğraf, illüstrasyon ve 3B resim oluşturabilir veya geliştirebilirsiniz. Web siteleri ve mobil uygulamalar hazırlayabilir, video düzenleyebilir, gerçek tabloların simülasyonunu hazırlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi Photoshop CC 2019 yazılımında bulabilirsiniz.

Photoshop CC 2019 sürümü eski versiyonlara daha yenilikçi araçların geldiğini ve kullanım açısından daha kolay olması için bir çok düzenleme yapıldığını söyleyebilirim. Bunlardan bazılar; kolay maskeleme için kare aracı, yeniden yapılandırılan içeriğe uygun dolgu, yeni çoklu geri alma modu, metni düzenlemek için çift tıklama ve otomatik kesinleştirme aracı gibi…

Photoshop CC 2019 Full

Photoshop CC 2019 Full Türkçe sürümü tamamen orjinal versiyondur. 32 bit, 64 bit ve 86 bit işletim sistemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz. Kurulum sonrası dil değiştirme menüsü üzerinden isteğinize bağlı olarak İngilizce veya Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Elinizde güncel bir ürün anahtarı yoksa içerisinde bulunan Crack dosyasıyla bir kaç saniyede aktivasyon işlemi yapabilirsiniz.

Dosya Adı: photoshop-cc-2019-indir.rar
Türü: Resim Düzenleme ve Grafik Tasarım
Dil: Türkçe, İngilizce
Boyutu: 1,72 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu