Film İndirYerli Film İndir

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası indir 1080p Full HD

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası indir

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası indir, Çocukların vazgeçilmez çizgi filmleri arasında bulunan Rafadan Tayfa Dehliz Macerası 1080p filmi vizyona girdi. İsmail Fidan’ın yönetmen koltuğunda bulunduğu başarılı macera ve animasyon türünde olan bu filmi 1080p kalitesinde full hd olarak indirebilirsiniz. Filmde mahalle içerisindeki evlerin yıkılmasını engellemek için bir çok maceraya atılan Rafadan Tayfa ekibinin hikayesi anlatılıyor.

Bir inşaat firması mahalle içerisindeki evlerin sağlamlığını kontrol etmek amacıyla gelince mahalle içerisinde büyük bir korku ve panik başlar. Ortada herhangi bir sorun yokken mahalle sakinleri evlerinin yıkılma ihtimalini düşünüp korku içerisine girerler. Mahalle içerisindeki tüm evlerin yıkılacağı söylentisi çıkınca bir kişi hariç herkes ayağa kalkar. Mahalle sakinlerinden Kuşçu Baba bulundukları yerin tarihi önem taşıdığını ve yıkılmasının imkansız olduğunu söyler ama mahalle sakinleri inanmaz. Kuşçu Baba’ya sadece Rafadan Tayfa ekibi inanır. Kuşçu Baba’nın söylediklerini araştırmak için kütüphaneye giden Rafadan Tayfa ekibi, Kuşçu Baba’nın anlattıklarını doğru olduğunu öğrenir. Yaşadıkları yerin altından İstanbul’un en eski dehlizlerinden bir tanesi geçmektedir. Burada Rafadan Tayfa ekibine büyük iş düşüyor, dehlizi bulup mahalleyi yıkımdan kurtarmaları lazım.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Afiş 1 Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Afiş 2 Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Afiş 3

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filmini aşağıdaki bağlantılardan 1080p kalitesinde indirebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda mp4 ve mobil bağlantıları da eklenecektir. Filmi izledikten sonra olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

Dosya Adı: rafadan-tayfa-dehliz-macerasi.rar
Türü: Aksiyon, Fantastik, Bilimkurgu
Dil: Yerli Animasyon Film
Boyutu: 2,55 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu