Film İndirYerli Film İndir

Sesinde Aşk Var İndir (2019) Yerli Film Full HD 1080p

Sesinde Aşk Var İndir

Sesinde Aşk Var İndir filmi milyonlarca kişinin sabırsızlıkla beklediği romantik türünde oldukça başarılı bir filmdir. Filmin konusunda hayatına yön vermesi gereken bir zamanda aşık olan genç bir kızın hikayesi yer almaktadır. 2019 yılında vizyona giren Sesinde Aşk Var 1080p filmini sansürsüz ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Deniz 17 yaşında genç bir kızdır. Küçük yaşta annesini ve babasını kaybetmesi sonrası dedesinin yanında kalır. Hayatta en büyük zevk aldığı tek şey müzik söylemek olan Deniz’in dedesi yaptığı baskılar sonrası müzik söyleme yeteneğinden uzaklaşır ve kendini derslerine verir. Deniz kısa süre içerisinde elinden gitarı hiç düşmeyen Rüzgar adında genç bir adamla arkadaş olur ve Deniz’in hayatı bambaşka bir hal alır. Deniz bu süre içerisinde tekrar müzikle ilgilenmeye başlar. Haberi alan dedesinin geçmişinde yaşadığı travma rahatsızlığı tetiklenir. Dedesi ve müzik hayali arasında kalan Deniz, hayatının en zor kararını vermek üzereyken geçmişi ile ilgili büyük bir sır öğrenir. Bu sır Deniz’in tüm hayallerinin bir anda tersine dönmesine neden olur.

Sesinde Aşk Var Afiş 1 Sesinde Aşk Var Afiş 2 Sesinde Aşk Var Afiş 3

Sesinde Aşk Var 2019 filminin yönetmenliğini Osman Taşçı üstlenmektedir. Oyuncu kadrosunda ise Burak Tozkoparan, Hayal Köseoğlu, Deniz Barut ve Gizem Güneş gibi isimler yer almaktadır.

Dosya Adı: sesinde-ask-var-indir.rar
Türü: Romantik
Dil: Yerli Film
Boyutu: 4,11 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu