Film İndirYabancı Film İndir

Shazam! 6 Güç İndir Türkçe Dublaj 1080p

Shazam! 6 Güç İndir

Shazam! 6 Güç İndir filmi sonunda vizyona girdi. Aksiyon ve fantastik türünde olan Shazam! 6 Güç Filmi, IMDB puanı 7,4 olup, gişe rekorları kırmış başarılı bir film olduğunu söyleyebilirim. Shazam! 6 Güç Türkçe Dublaj İndir filmini sitemizden 1080p kalitesinde indirebilirsiniz.

Film Özeti ve Detayları

1939 tarihinde yaratılmış olan süper kahraman Shazam, Billy Batson ihtiyaçları halinde kullandığı sihirli sözcükler sayesinde dünyanın en güçlü ölümsüz karakterine dönüşebilmektedir. Gündelik hayatında okul ve okul ödevleriyle uğraşan Billy Batson, süper kahraman olduğu zamanlarda ise dünyanın güvenliğini sağlamak için mücadele veriyor. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını almaktadır. Peki bu güçlü yetişkin bedenini yönetebilen küçük bir çocuğun ruhu bir araya gelince ortaya nasıl bir kahraman çıkıyor? Shazam başarısını ve sınırlarını bir çocuğun neşeli pervasızlığıyla test etmeye koyulur. Yalnız Dr. Thaddeus Sivana tarafından kontrol edilen kötülüklerin ölümcül güçleriyle savaşmak için bu yetkilere hızlı bir şekilde hakim olmayı öğrenmesi gerekmektedir.

Shazam! 6 Güç Afiş 1 Shazam! 6 Güç Afiş 2 Shazam! 6 Güç Afiş 3

Shazam! 6 Güç 1080p İndir filminin yönetmeni David F. Sandberg olup, oyuncuları ise Zachary Levi, Asher Angel, Mark Strong ve Natalia Safran isimleri yer almaktadır. Filmi hemen aşağıdaki indirme bağlantısından yükleyebilirsiniz.

Dosya Adı: shazam-6-guc-indir.rar
Türü: Aksiyon, Fantastik
Dil: Türkçe Dublaj
Boyutu: 3,5 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu