Film İndirYerli Film İndir

Siccin 6 İndir Sansürsüz Full HD 1080p

Siccin 6 İndir

Siccin 6 İndir filmi yayınlandı. Siccin serisinin son halkası olan Siccin 6 versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Korku ve gerilim türünde olan bu film, babasının ölümünden sonra oldukça zor günler geçiren Yaşar’ın hikayesini konu ediyor. Siccin 6 1080p türünde olan bu filmi sansürsüz ve full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Genç bir adam olan Yaşar babasını kaybetmesi sonrasında zor zamanlar geçirir. Babasından kalan miras Yaşar ile üvey annesinin arasını açar. Aynı evi paylaştığı baldızı Canan, Yaşar’dan hoşlanır ve bunu sonunda yüzüne söyler. Yaşar burada büyük bir şok geçirir. Yaşar bir yandan baldızıyla bir yandan mirasla uğraşırken evinde bir takım tuhaf olaylarla karşılaşır. Yaşar’ın akli dengesi bozuk olan kızı Efsun’un karanlık geçmişinin gün yüzüne çıkması olayları farklı bir boyuta taşır.

Siccin 6 Afiş 1 Siccin 6 Afiş 2 Siccin 6 Afiş 3

Siccin 6 Full indir filminin yönetmen koltuğunda diğer serilerden tanıdığımı isim Alper Mestçi bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Hüseyin Taş bulunmaktadır.

Dosya Adı: siccin-6-indir.rar
Türü: Korku
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,61 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu