Film İndirYerli Film İndir

Sir-Ayet İndir (2019) Sansürsüz 1080p Full HD

Sir-Ayet İndir

Sir-Ayet İndir filmi yayınlandı. Onur Aldoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği Sir-Ayet 1080p filminde eşinin ölümünden sonra hayatı mahvolan bir kadının hikayesi anlatılmaktadır. 7 Şubat 2019 tarihinde yayınlanan bu başarılı filmi sitemizden 1080p kalitesinde ve sansürsüz olarak indirebilirsiniz.

Genç bir kadın olan Hicran kocasının ölümünden sonra hayatı tamamen alt üst olur. Eşinin ölümünden 1 yıl geçmesine rağmen kendisini toparlamayı başaramayan Hicran, en sonunda psikoloğa giderek yardım almaya başlar. İlaçlarını tam anlamıyla kullanmayan bu genç kadın, farklı bir yere giderek kendisini daha iyi hissedeceğini düşünür. Hicran’ın en büyük destekçisi Gizem ile birlikte İstanbul dışındaki farklı evlerinde yaşamaya başlarlar. Okuluna devam eden Gizem bir gün annesini evde tek başına bırakarak okula gider. Gizem’in okulda olduğu sıra komşularından bir haber alır ve 3 okul arkadaşıyla birlikte apar topar annesinin yanına gider. Gördükleri karşısına şok geçiren Gizem ve arkadaşlarını artık çok kötü günler beklemektedir.

Sir-Ayet Afiş 1 Sir-Ayet Afiş 2 Sir-Ayet Afiş 3

Sir-Ayet filminin oyuncu kadrosunda Demet Oran, Aydan Akboğa, Sinan Taşkan, İlayda Özenses ve Burak Küçük gibi isimler bulunmaktadır. Herkesin merakla beklediği bu filmi izledikten sonra film hakkında yorum bırakmayı unutmayın.

Dosya Adı: sir-ayet-indir.rar
Türü: Korku ve Dram
Dil: Yerli Film
Boyutu: 3,71 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu