Film İndirYerli Film İndir

Türk İşi Dondurma İndir Sansürsüz 1080p Full HD

Türk İşi Dondurma İndir

Türk İşi Dondurma İndir filmi vizyona girdi. Can Ulkay’ın yönetmenliğini yaptığı macera ve dram türünde olan bu başarılı film, Çanakkale Savaşı esnasında Avustralya ülkesinde yaşayan iki Türk’ün ülkeleri için verdikleri mücadeleyi konu etmektedir. Türk İşi Dondurma 1080p indir filmini sitemizden sansürsüz ve full hd gibi yüksek kalitede indirebilirsiniz.

Avustralya’da yaşayan iki Türk devecilik ve el arabasıyla dondurma satarak geçimini sağlamaktadır. 1915 tarihinde ülkelerinde savaş çıktığını öğrenir ve apar topar Çanakkale’ye cepheye gitmek isterler. Yalnız bulunduğu ülkedeki yetkililer onların adadan çıkmalarına müsaade etmezler. Bu sırada Avustralya’da Türkler üzerine propaganda yapılmaya başlanır. İngilizler’in Avustralya’da askerleri bir araya getirmek için broşür dağıtıldığını öğrenen iki Türk, ülkelerinde veremedikleri mücadeleyi Avustralya’da verme kararı alır.

Türk İşi Dondurma Afiş 1 Türk İşi Dondurma Afiş 2 Türk İşi Dondurma Afiş 3

Türk İşi Dondurma 2019 filminin yönetmeni Can Ulkay olup oyuncu kadrosunda ise Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Can Kurtaran gibi isimler yer almaktadır.

Dosya Adı: turk-isi-dondurma-indir.rar
Türü: Tarihi, Dram, Macera
Dil: Yerli Film
Boyutu: 2,9 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu