Bakım ve OnarımFull Program İndir

Wise Care 365 Pro Full İndir (Türkçe) v5.3.7

Wise Care 365 Pro Full İndir

Wise Care 365 Pro Full programı dünyanın en hızlı sistem bakım ve onarım programıdır. Bilgisayar içerisinde gereksiz, kullanılmayan ve çöp dosyaların temizliğini tek tıkla yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın performansından memnun değilseniz, sistem hızınızı ilk günkü performansına çevirmek istiyorsanız doğru yazılımı seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Wise Care 365 Pro Türkçe Full ile bilgisayarınızı hızlandırmak için sizlere 15 farklı araç sunuyor. Bunlardan bazıları kayıt defteri temizleme, disk temizleme, başlangıç esnasında çalışan uygulamaları yönetme, disk birleştirme, kayıt defteri birleştirme, ve sistem hafifletme gibi araçlardır.

Wise Care 365 Pro sürümüyle gelen gizlilik koruyucu özelliğiyle disk içerisinde istediğiniz bölüme şifre koyabilir, tamamen disk içerisindeki dosyaları silebilir, dosya parçalama, geçmişi tamamen temizleyebilirsiniz.

Wise Care 365 Pro Full

Türkçe dil desteğine sahip olan bu yazılım kullanıcılarına benzer dosyaları tespit etme, veri kurtarma, süreli bilgisayar kapatma, hızlı arama, zorla program kaldırma ve bağlam menüsü gibi araçlarda sunmaktadır.

Tam zamanlı bilgisayar bakımı için program arıyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Wise Care 365 ücretli satışı yapılan programdır. Elinizde key numarası yoksa Wise Care 365 Pro Lisans Anahtarı kodları olan EE76-CF72-C6A390-8484-9AB3 veya AA8B-D277-CDAA99-8F89-97B0 numaralarını kullanabilirsiniz.

Dosya Adı: wise-care-365-full-indir.rar
Türü: Sistem Bakım ve Onarım Programı
Dil: Türkçe, İngilizce
Boyutu: 11 MB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu