Film İndirYabancı Film İndir

X-Men Dark Phoenix İndir (2019) Türkçe Dublaj 1080p

X-Men Dark Phoenix İndir

X-Men Dark Phoenix İndir filmi sonunda indirilmeye sunuldu. Macera ve bilimkurgu türünde olan bu filmde X-Men ekibinin zorlu ve güçlü düşmanlarına karşı vermiş olduğu mücadeleyi konu ediyor. 2019 yılı olan X-Men Dark Phoenix Türkçe Dublaj filmini sitemizden 1080p full hd görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

X-Men ekibinin bu zamana kadarki en zorlu ve oldukça güçlü düşmanları vardır. Ekip içinde yer alan Jean Grey uzayda bir kurtarma görevi esnasında Jean gizemli kozmik güç tarafından çok kötü bir darbe alır. Almış olduğu bu ölümcül darbe neredeyse onun hayatına neden olabilirdi. Evine dönen Jean savaş sırasında almış olduğu bu darbenin onu daha da güçlü kıldığını fark eder. Yalnız aldığı bu güç onu daha dengesiz bir hale getirir. Jean artık gücünün kontrolünü sağlayamaz ve kendini serbest bırakır. Gücünü idrak edemeyen Jean çevresinde bulunan insanlara ve sevdiklerine zarar vermeye başlar.

X-Men Dark Phoenix Afiş 1 X-Men Dark Phoenix Afiş 2 X-Men Dark Phoenix Afiş 3

X-Men Dark Phoenix 2019 İndir filminin yönetmen koltuğunda Simon Kinberg bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan ve Sophie Turner gibi isimler yer almaktadır.

Dosya Adı: x-men-dark-phoenix-indir.rar
Türü: Macera ve Bilimkurgu
Dil: Türkçe Dublaj
Boyutu: 3,91 GB

İndirme Bağlantısı 1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu