Film İndirYerli Film İndir

Yol Arkadaşım 2 İndir Sansürsüz 1080p Full HD

Yol Arkadaşım 2 İndir filmi yayınlandı. 12 Ekim 2018 tarihinde vizyona giren Yol Arkadaşım 2 1080p filmiyle kahkahalara doymaya hazır olun. Bedran Güzel’in yönetmenliğini üstlendiği bu filmi sitemizden 1080p kalitesinde, sansürsüz ve Full HD olarak indirebilirsiniz.

Yol Arkadaşım’ın devam halkası olan bu filmin başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak üstlenmektedir. Ayvalık’a doğru yolculuk esnasında arkadaş olan Şeref ve Onur ikilisi son bir yıl içerisinde dostlukları daha sıkı olmuştur. Şeref ve Onur iş arkadaşı olmasının yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamışlardır. Karakter yapıları tamamen birbirlerine zıt olan bu ikilinin sorunları ve dertleri bir türlü bitmiyor. Şeref’in işi, müzik hayatına atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktır. İş alanında oldukça başarısız olan Şeref menajerlik işine son verip eski işi ilaç mümessilliğine geri döner. Buna engel olmak isteyen Onur, ona bol sürprizli bir turne ayarlar. Bu yolculuk aşk, macera ve aksiliklerle geçecektir.

Yol Arkadaşım 2 Sansürsüz filminin yönetmeni Bedran Güzel olup, oyuncuları ise, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Ezgi Eyüboğlu, Bahar Şahin ve Aycan Koptur gibi isimler yer almaktadır.

Telif Hakkı Nedeniyle Silinmiştir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu